Kļūstiet par ražotāja Primea partneri premium klases uztura bagātinātāju un/vai profesionālo sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļu tirdzniecībā un iegūstiet šādas priekšrocības.
  • Biznesa attīstība un peļņa
Attīstiet tirdzniecību ar mūsdienīgām, inovatīvām un tirgū pieprasītām veselības un skaistumkopšanas precēm. Augstas kvalitātes produkti ar teicamu dizainu par konkurētspējīgu cenu sniegs pievienoto vērtību Jūsu biznesam.
  • Droša un izdevīga sadarbība
Garantējam augstu mūsu ražoto produktu kvalitāti, kā arī piedāvājam mārketinga atbalstu – produktu pārdošanas informāciju, testa paraugus, konsultācijas un prezentāciju materiālus. Abpusēji izdevīgi sadarbības nosacījumi – pārliecinieties jau tagad!
  • Privāto zīmolu attīstīšana
Izgatavosim uztura bagātinātājus un kosmētikas līdzekļus speciāli Jūsu zīmola sērijai. Nevainojama kvalitāte, inovatīvi produkti un izcils iepakojuma dizains – nodrošinām pilnu ražošanas ciklu no idejas līdz gatavam izpildījumam. Pastāstiet mums savu ieceri, un mēs zināsim, kā to īstenot!
 
Izdevīgi sadarbības piedāvājumi produktu izplatītājiem, aptieku, skaistumkopšanas, spa salonu, veselības un sporta centru pārstāvjiem, kā arī citiem interesentiem. Labprāt sadarbojamies ar produktu izplatītājiem Eiropā, Skandināvijā un Tuvo Austrumu valstīs.