1. Kur var iegādāties Primea veselības produktus?

Jautājiet Primea veselības produktus Latvijas lielākajās aptiekās. Veselības produktus varat iegādāties, arī sazinoties ar mums.

2.  Kur un kā var iegādāties Primea profesionālo sejas un ķermeņa kosmētiku?

  • Sazinieties ar mums!
  • Uzklausīsim Jūsu vēlmes, konsultēsim par produktiem un vienosimies par ērtāko piegādes laiku. 
  • Izdarot pasūtījumu pirmo reizi, lūgsim Jums veikt priekšapmaksu.
  • Saņemiet izvēlētos kosmētikas līdzekļus jau nākamajā darba dienā Rīgā vai saskaņā ar piegādes grafiku jebkurā vietā Latvijā! Ja pasūtījuma summa ir vismaz LVL 50,00, tad preču piegāde notiek bez maksas. Ja pasūtījuma summa nesasniedz LVL 50,00, tad piegādes maksa Rīgā ir LVL 2,50, bet citviet Latvijā – LVL 3,50.
  • Pasūtījumus darba dienās no pulksten 9.00 līdz 18.00 Jūs varat saņemt arī mūsu birojā: Jaunbūmaņi, Dreiliņi, Stopiņu novads (blakus Pļavnieku mikrorajonam).

3. Vai Primea veselības produkti un kosmētika ir lietotājiem droša?

Primea uztura bagātinātāji, medicīnas preces un profesionālā kosmētika ir laboratoriski pārbaudīta un atbilst visiem ES un vietējiem ražošanas standartiem. Produkti ir izgatavoti no augstas kvalitātes sastāvdaļām, rūpīgi izvēloties pieredzējušus piegādātājus. Primea produkti ir izstrādāti, pamatojoties uz zinātniskiem atklājumiem, un katrs Primea produkts satur aktīvās vielas vērtīgās devās. Primea pievērš īpašu vērību arī drošam iesaiņojumam – gādājam, lai produkti būtu hermētiski noslēgti un netiktu pakļauti bojājumiem.

4. Vai Primea veselības produkti un kosmētika ir efektīva?

Primea uztura bagātinātāji, medicīnas preces un profesionālie ķermeņa kopšanas līdzekļi ir veidoti, balstoties uz zinātniskiem un klīniskiem pētījumiem, to iedarbības un efektivitātes pamatā ir zinātniska pieeja. Citu līdzīgu produktu vidū Primea īpaši izceļas ar aktīvo vielu vērtīgo daudzumu – garantija maksimālai efektivitātei!
    

5. Kā man izvēlēties sev piemērotus uztura bagātinātājus? Vai tam ir nepieciešama ārsta recepte?

Nē, ārsta recepte nav vajadzīga. Ja pirms Primea uztura bagātinātāju lietošanas rodas jautājumi, iesakām konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

6. Kur uzzināt vairāk par Primea profesionālās kosmētikas līdzekļiem? 

Lai uzzinātu vairāk par Primea profesionālās kosmētikas līdzekļiem sev vai savam skaistumkopšanas uzņēmumam, droši sazinieties ar mums! Mēs piedāvājam arī kosmētikas līdzekļu testa paraugus. Labprāt konsultēsim par produktu īpašībām, lietošanu un iedarbību, lai palīdzētu Jums izvēlēties piemērotāko. Piesakieties bezmaksas konsultācijai Jums ērtā laikā!
 
Neatradāt savu jautājumu? Sazinieties ar mums!