04.12.2013

Veselīgam un drošam miegam tiek piedāvāts jauns līdzeklis Sleepex®

Veselīgam un drošam miegam tiek piedāvāts jauns līdzeklis Sleepex® PRIMEA ar šī gada decembri piedāvā patērētājiem jaunu produktu – miega kapsulas Sleepex®, kas ir dabīgs miega stimulators un nomierinošs līdzeklis.

Miegam ir būtiska nozīme katra cilvēka labas veselības un labsajūtas nodrošināšanai. Pilnvērtīga izgulēšanās miegam paredzētajā laikā palīdz uzturēt garīgo un fizisko veselību, kā arī labu dzīves kvalitāti.

Veselīgs miegs tiek nodrošināts ievērojot regulāru miega grafiku, izvairoties no kofeīnu saturošiem dzērieniem un diendusas, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm un izvairoties no stresa, taču ne vienmēr tas izdodas, jo mūsdienās drudžains dzīvesveids un citi traucējoši faktori var viegli izraisīt nespēju aizmigt vai samazināt miega kvalitāti. Nereti pirmā doma ir sākt lietot miega zāles, kas īstermiņā sniedz gaidīto efektu, taču ilgtermiņā var radīt papildus veselības problēmas.

Dabiska alternatīva miega zālēm ir Sleepex®, kas satur visas svarīgākās miega atbalsta sastāvdaļas: melatonīnu, taurīnu, baldriāna, melisas un apiņu ekstraktus. Produkta sastāvā lietotie augu ekstrakti gadsimtiem izmantoti, lai ārstētu virkni problēmu, tajā skaitā arī bezmiegu un nemieru. 

Melatonīns palīdz organismam regulēt nomoda/miega ciklu, zināmu arī kā diennakts ritmu. Taurīns, kas lielā daudzumā atrodams mūsu organismā, rada pozitīvu ietekmi uz cilvēka psihisko stāvokli – atjauno nervu šūnu enerģiju, atmiņu, uzmanību un uzlabo garastāvokli. Apiņiem piemīt nomierinošas īpašības trauksmes un bezmiega gadījumos. Aktīvās vielas apiņu ekstraktā veicina miegu, palīdz atbrīvoties no spriedzes un stresa. Baldriāns kopš izseniem laikiem pazīstams kā sedatīvs līdzeklis, tas mazina baiļu sajūtu, nemieru, satraukumu un bezmiegu. Kopā šie ekstrakti nodrošina veselīgu un drošu miegu.

Sleepex® ir paredzēts, lai palīdzētu aizmigt un uzlabot miega kvalitāti, bet to var arī izmantot, lai vienkārši nomierinātu prātu pēc garas un stresa pilnas dienas kā vieglu, atslābinošu līdzekli. Dodoties tālos ceļojumos, Sleepex® ir arī efektīvs līdzeklis, lai atvieglotu ar laika joslu maiņu saistītos simptomus. 

Jautājiet Sleepex® visās aptiekās!

Atpakaļ