15.08.2013

Testa rezultāti - CLICARE®!

Testa rezultāti - CLICARE®! Augusta mēnesī portāls medicine.lv sadarbībā ar SIA "Primea" piedāvāja lasītājiem izmēģināt trīs inovatīvus CLICARE® produktus.

Clicare® - inovāciju produkts. Katrs Clicare® aplikators satur efektīvas aktīvās vielas vienreizējo devu, nodrošinot precīzu un ātru iedarbību. Vairs nekādu pudelīšu un tamponu! Clicare® ir ideāli piemērots ādas kopšanai jebkurā laikā un situacijā – majās, atputā, darbā vai ceļojumā. Clicare® - vienmēr līdzi!
 

Testa produkts – līdzeklis pret aknēm

Anna, 33 gadi

Šāda tipa produkts man bija kaut kas pilnīgi jauns. Neko tādu nekad nebiju mēģinājusi lietot pret aknes problēmām. Ar smaržu biju apmierināta, kā arī, ja rūpīgi iepazīsties ar Clicare® Acnepin™ lietošanas instrukciju un saproti kā tas viss strādā, tad rezultāts ir neizbēgams. Jau pēc pirmās lietošanas reizes redzēju atšķirības. Man ļoti patika šis produkts, jo tas bija ātri un ērti lietojams, un atšķirība jau pēc pirmās reizes bija acīmredzama. Ideāls iepakojums, lai to ņemtu līdzi ceļojumā, vai iemestu rokassomiņā. Varu teikt, ka nākotnē labprāt iegādātos šo produktu.

Emīlija, 22. gadi

Lai gan pusaudžu pubertātes laiks man ir garām, ik pa brīdim, īpaši pirms menstruālā cikla sākuma, uzmetas pa kādai nejaukai, sarkanai un citreiz pat strutainai pinnei vai pūtītei. Esmu izmēģinājusi simtiem krēmus un citus līdzekļus, lai cīnītos ar šo problēmu, taču grandiozus uzlabojumus neesmu manījusi. Tāpēc pirmo reizi izmēģināt Clicare® Acnepin™ man bija ļoti interesanti. Pirmkārt, varu uzteikt produkta lietošanas ērtumu. Arī smarža un ādas reakcija uz šo vielu bija patīkama. Sākumā gan ieteiktu rūpīgi pievērst uzmanību lietošanas instrukcijai, lai viss izdotos, kā ražotājs to ir paredzējis. Otrkārt, rezultāti bija un, jā, jau pirmajās lietošanas reizēs. Aktīvā viela it kā samazina pumpas iekaisumu, līdz ar to tā tiek dezinficēta un nekļūst tik strutaina un sarkana, kā arī pietūkusi. Protams, tās nav nekādas brīnumzāles, kas ārstē tādu parādību kā akne, bet rezultāts tiešām bija. Labprāt iegādātos šo produktu arī nākotnē.

Testa produkts – līdzeklis pret izsitumiem uz lūpām

Ulla, 27 gadi

Tajos gadījumos, kad uzmetās aukstumpumpas, izmēģināju daudz un dažādus medikamentus pret šo kaiti. Tomēr jāsaka, ka Clicare® Coldsore bija kas jauns un pārsteidza ar savu ērto lietošanas veidu, jo parasti šāda tipa līdzekļi ir jāspiež no tūbiņas uz problēmzonas vietu, vai jāziež ar pirkstu. Aromāts šķita patīkams, un kārtīgi izlasot instrukciju, viss tapa skaidrs. Arī rezultāts bija manāms pēc vairākām produkta lietošanas reizēm. Lietojot Clicare® Coldsore efekts bija, tāpēc turpmāk lietošu šo līdzekli.

Alvis, 46 gadi

Biju lietojis šāda tipa produktus, kad radās attiecīgā nepieciešamība, taču tieši šo produktu nebiju mēģinājis. Man šī ārstniecības līdzekļa smarža likās diezgan specifiska, taču lietošanai netraucēja. Arī smalki sekojot līdzi lietošanas instrukcijai, viss tika izdarīts pareizi. Lai sajustu solīto rezultātu, šis produkts bija jāizmēģina vairākas reizes. Lietojot šo produktu, izsitumi uz lūpām pārgāja, taču man tiešām grūti ir pateikt vai tas bija šī medicīnas līdzekļa ietekmē. Iepriecināja produkta vieglā un parocīgā lietošana, jo domāju, ka tas ir perfekti piemērots lietošanai ceļojumos vai ārpus mājas. 

Testa produkts – līdzeklis pret brūcēm

Guna, 33 gadi

Ikdienā, kad gadās saskarties ar brūcēm, parasti lietoju dažādus šķidros dezinfekcijas līdzekļus, piemēram, ūdeņraža pārskābi, kliņģerīšu tinktūru vai spirtu. Uzskatu, ka šī šķidrā dezinfekcijas līdzekļa galvenā priekšrocība ir tā ērtums. Arī smarža bija patīkama un rūpīgi sekojot līdzi lietošanas instrukcijai ātri vien uzķēru, kas un kā jādara. Varu teikt, ka jau pēc pirmajām lietošanas reizēm sajutu rezultātus. Iedarbību varu raksturot kā ātru un efektīvu. Tiešām šis ir atklājums, kā ērti un ātri dezinficēt brūces vietu.

Valda, 25 gadi

Šāda tipa produktus nekad neesmu lietojusi, un arī Clicare® Sanisept™ man bija kas jauns. īpašu smaržu šim produktam nejutu. Jāatzīst, ka uzlabojumus manīju jau pēc pirmajām lietošanas reizēm. Viss rezultāts gandrīz 90% atbilda solītajam. Jāuzteic Clicare® Sanisept™ lietošanas ērtums un tas, ka brūce ir manāmi aizdzijusi jau nākamajā dienā pēc šī produkta lietošanas.

Vairāk testa rezultātus var apskatīt portālā www.medicine.lv

Atpakaļ