04.11.2013

Patērētājiem pieejams jauns uztura bagātinātājs Lactoguard® Pro

Patērētājiem pieejams jauns uztura bagātinātājs Lactoguard® Pro PRIMEA - uztura bagātinātāju, medicīnas un veselības produktu ražotājs - ar šī gada novembri piedāvā patērētājiem jaunu produktu – uztura bagātinātāju Lactoguard® Pro.

Lactoguard® Pro ir pienskābo un rauga baktēriju komplekss, saturošs 8 dažādus pienskābo kultūru veidus un rauga baktēriju S. Boulardii.

Līdz šim PRIMEA piedāvāja uztura bagātinātāju Lactoguard® Balance - pienskābo un bifido baktēriju kompleksu, kas ir populārs produkts patērētāju vidū, taču tas vairs netiks ražots, turpmāk tā vietā būs pieejams jaunais Lactoguard® Pro ar uzlabotu un pilnveidotu Lactoguard® Balance formulu. 

Dažādas pienskābās un rauga baktērijas jau ir sastopamas zarnu traktā, kā arī cilvēka organisma gļotādās, taču ārējo apstākļu ietekmes, antibiotiku lietošanas, stresa un neveselīga dzīvesveida rezultātā šo baktēriju balanss tiek izjaukts, radot vēdera uzpūšanos un/vai vēdera izejas traucējumus. Pienskābo un rauga baktēriju uztura bagātinātāju galvenie uzdevumi ir zarnu mikrofloras līdzsvara atjaunošana un kuņģa-zarnu trakta darbības normalizēšana, organisma dabisko aizsargspēju stimulēšana, svešo, nelabvēlīgo mikroorganismu augšanas un attīstības kavēšana, dažādu toksīnu neitralizēšana.

Ir pierādīts, ka vairāku pienskābo baktēriju uzņemšana nodrošina efektīvāku mikrofloras atjaunošanu, tāpēc Lactoguard® Pro satur 8 veidu pienskābās baktērijas - Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Enterococcus faecium, Streptococcus thermophilus un rauga baktēriju S. Boulardii.

Efektīvam rezultātam uzņemto mikroorganismu skaitam ir jābūt ne mazākam kā 2-6 miljardi KVV diennaktī. Lactoguard® Pro  dzīvotspējīgu mikroorganismu koloniju veidojošo vienību garantēts daudzums katrā kapsulā ir 5 miljardi KVV, tāpēc 1 kapsula Lactoguard® Pro  dienā nodrošina organismu ar nepieciešamo pienskābo un rauga baktēriju daudzumu. Antibiotiku lietošanas gadījumā zarnu mikrofloras līdzsvars ir būtiski izjaukts, tāpēc uztura bagātinātāja diennakts devu vēlams palielināt līdz 2 kapsulām dienā un lietot 3 stundas pēc antibiotiku lietošanas.

Vairāku pienskābo baktēriju salikums būs noderīgs ikdienā, tāpat arī pierādītā rauga baktērijas S.Boulardii efektivitāte caurejas profilaksē ir labs iemesls ņemt līdzi Lactoguard® Pro dodoties ceļojumā, lai nepatīkamas sajūtas nesabojātu atpūtu. 

Jautājiet Lactoguard® Pro visās aptiekās!

Atpakaļ