21.08.2013

Raugs Jūsu veselībai un skaistumam

Raugs Jūsu veselībai un skaistumam Raugs jau izsenis ir pazīstams kā veselību uzlabojošs līdzeklis, tas ir nozīmīgs PP un B grupas vitamīnu avots, un tam piemīt daudz citu noderīgu īpašību.

Veselības stiprinātājs – alus raugs

šķūnisAlus raugs ir sevišķi ieteicams atveseļošanās un paaugstinātas nervu slodzes gadījumos, taslabvēlīgi ietekmē vielmaiņu. Rauga preparātus (nejaukt ar pārtikas raugu) veselības spēcināšanai lieto anēmijas, cukura diabēta, hipertoniskās slimības un furunkulozes gadījumā. Purīnvielu dēļ raugs jāierobežo aknu, nieru un podagras slimniekiem.

 

Veselīgai un starojošai ādai un matiem

Raugu var izmantot arī par dabīgu skaistumkopšanas līdzekli. Rauga aktīvie mikroorganismi neitralizē nelabvēlīgo brīvo radikāļu iedarbību un nomierina iekaisušu ādu.

  • Problemātiskai ādai. Alus raugu ir ieteicams lietot, ja ir tendence uz pumpām un pūtītēm un citām ādas problēmām.
  • Zīdainiem matiem. Alus raugs palīdz atbrīvoties no blaugznām, tas ir efektīvs līdzeklis pret matu taukošanos, pastiprina matu spīdumu un veicina matu augšanu. Ne velti skaistu matu noslēpums – to skalošana ar alu – bija zināms jau mūsu vecvecmāmiņām. Mūsdienās gan ir vienkāršāk un parocīgāk izvēlēties alus rauga tabletes.

Vēlaties uzzināt vairāk par alus rauga iedarbību? Sazinieties ar mums!

Atpakaļ