01.02.2014

Izdevīgi! Februārī Primea produkti ar īpašām atlaidēm!

Izdevīgi!  Februārī Primea produkti ar īpašām atlaidēm! Aptieku tīkla "A Aptieka" klientu kartes īpašnieki februārī var iegādāties vairākus Primea produktus ar īpašām atlaidēm.
 
ALPECTAN® dabisks augu sīrups ar cukuru. Satur altejas saknes, ārstnieciskās kumelītes tinktūras un mežrozes augļu ekstraktu. Labvēlīgi ietekmē elpošanas ceļus un stiprina imunitāti. Lasi vairāk par produktu šeit.
 
ALPECTAN® dabisks augu sīrups bez cukura. Satur altejas saknes, malvas ziedu un bazilika tinktūras. Lasi vairāk par produktu šeit.
 
TIPECTAN® augu sīrups bez cukura, kura pamatā ir timiāna, naktssveces saknes un bazilika tinktūra, kā arī mežrožu augļu ekstrakts. Lasi vairāk par produktu šeit.
 
PLUSS™ BREWER’S YEAST®  ir dabīgs B grupas vitamīnu, aminoskābju un mikroelementu avots. Matu, nagu un ādas veselībai. Vairāk par produktu lasi šeit.
 
PLUSS™ LECITHIN® 1200 MG  ir dabīgo fosfolipīdu maisījums. Garīgām spējām, labai atmiņai un veselām aknām. Par produktu uzzini vairāk šeit.
 
PLUSS™ CARDIO FISH OIL® veicina sirds veselību un holesterīna līmeņa samazināšanos organismā. Zivju eļļas koncentrāts ar E vitamīnu. Lasi vairāk par produktu šeit.
 
PLUSS™ LECIMARIN® apvieno zivju eļļas un lecitīna īpašības, pastiprinot labvēlīgo iedarbību uz organismu. Uzzini vairāk par produktu šeit.
 
CLICARE® cold sore ir inovatīvs līdzeklis pret izsitumiem uz lūpām. Veicina pūšļveidīgo izsitumu nozušanu no lūpām un sejas ādas, kā arī novērš to izplatīšanos.Vairāk uzzini šeit.
 

* Piedāvājums ir spēkā tikai klientiem, kas uzrāda "A Aptieka" KLIENTA KARTI

Par  akciju vairāk var uzzināt "A Aptieka" mājas lapā vai jautājot "A Aptieka" aptiekās.

Atpakaļ