09.08.2013

Clicare® Antisept – jauns līdzeklis aktīvās atpūtas baudītājiem

Clicare® Antisept – jauns līdzeklis aktīvās atpūtas baudītājiem Siltajam laikam un aktīvai atpūtas sezonai sākoties, arvien biežāk gribas doties pie dabas.

Lai prieku, kas saistās ar vasarā iecienītām sportiskām aktivitātēm – riteņbraukšanu, skrituļslidošanu un ceļošanu –, neaizēnotu raizes par nejauši gūtiem nobrāzumiem un pušumiem, esam radījuši ērtu brūču apstrādes dezinfekcijas līdzekli Clicare® Antisept™.

Izcili ērts dezinfekcijas līdzeklis

Dodoties atpūtā ārpus mājas, jums vairs nebūs jāuztraucas, kā rīkoties, ja jūs vai jūsu bērns ir guvis nejaušu ievainojumu. Drošībai mugursomā ņemiet līdzi Clicare® Antisept™ – vienreizlietojamos aplikatorus, kas satur efektīvu, plaša iedarbības spektra antibakteriālo vielu un nodrošina precīzu un ātru iedarbību. Tie ir:
  • efektīvi – ideāli piemēroti nelielu iegriezumu, skrāpējumu, nobrāzumu un vieglu apdegumu apstrādei vai ādas virsmas dezinfekcijai;
  • droši – nav toksiski, nesatur spirtu un neizraisa dedzinošu sajūtu;
  • ērti – vienreizlietojamos aplikatorus var parocīgi paņemt līdzi somā, neuztraucoties, ka dezinfekcijas līdzeklis varētu izlīt.

Clicare® Antisept™– lielisks palīgs ādas kopšanai jebkurā laikā un situācijā: mājās, atpūtā, darbā vai ceļojumā. Clicare® Antisept™– vienmēr līdzi!

Meklējiet Clicare® Antisept™ tuvākajā aptiekā!

Atpakaļ