27.03.2013

Prof. Juris Karpovs, kardiologs

Prof. Juris Karpovs, kardiologs Mūsdienu diētā praktiski neietilpst bioloģiski aktīvās vielas, kas būtībā ir svarīgas jebkura organisma dzīvībai, tāpēc tās mums ir jāuzņem ar uztura bagātinātājiem. Tā ir mūsu dzīvesveida realitāte.

Primea produktus LACTOGUARD®OMAX® zivju eļļu, kā arī citus lietoju un izmantoju savā praksē jau vairāk nekā trīs gadus. Omega-3 taukskābes ir neaizvietojamās taukskābes, tas nozīmē, ka cilvēka organisms pats tās nevar saražot, tāpēc tās ir jāuzņem ar pārtiku. Omega-3 palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību un labu redzi, veicina normālu sirdsdarbību, kā arī šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Dokosaheksānskābes (DHA) patēriņš mātes pārtikā veicina augļa un zīdaiņa normālu smadzeņu un acu attīstību. Uzturā piesātinātu tauku aizstāšana ar nepiesātinātiem taukiem (Omega-3) palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs.Pašlaik visā pasaulē nevarētu atrast nevienu kardiologu, kurš apšaubītu omega taukskābju lietderību un augsto efektivitāti. To apliecina neskaitāmas zinātniskās publikācijās un pētījumi.

Savukārt LACTOGUARD® efektīvi palīdz atjaunot zarnu trakta mikrofloras līdzsvaru, nostiprina imunitāti. Turklāt šis produkts sekmē toksīnu izvadīšanu un normalizē aknu funkcijas. Svarīgi ir rūpēties par savu veselību pastāvīgi, tostarp arī uztura bagātinātāju lietošanā.

Prof. Juris Karpovs

Atpakaļ